.

Firma Profili

.

UĞRAŞMA; Konya'da tıkanıklık açma, atık su tesisat tadilatı ve baca temizleme hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.

Kurulduğumuz yıldan günümüze kadar değerli müşterilerimize en iyi ve kaliteli, hizmetin sunmayı amaçlayan firmamız, verdiği hizmetin her zaman arkasında durmatı bilmiştir.

Güvenilir ve profesyonel hizmet verme ilkesiyle hareket eden firmamız bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Hizmetlerimiz Arasında;

Baca temizliği, banyo tıkanıklığı açma, duşakabin tıkanıklığı açma, klozet tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı açma, kanalizasyon tıkanıklığı açma ve mutfak lavabo tıkanıklığı açma ve atık su tesisat tadilatı yer almaktadır.

Hızlı ve güvenilir hizmet firmasının tüm gereklerini, müşterilerimizin taleplerini, sonuca yönelik ve müşteri memnuniyeti ve sadakatini sağlamak en önemli düsturumuzdur.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

baca temizleme, kanalizasyon lavabo tıkanıklığı Açma, Konya kanalizasyon açma,lavabo açma gider açma

baca temizleme,davlumbaz temizleme,lokanta bacası temizleme,logar temizleme


ARA

WHATSAPP